مرکز رشد فناوری های نوین در صنایع کوچک و متوسط ( ساخت و تولید )

دانشگاه آزاد اسلامی غرب استان تهران

مرکز رشد فناوری های نوین

دانشگاه آزاد اسلامی غرب استان تهران

هسته فناور آروما گستر

در اکثر کشور های دنیا شمع ماساژ شناخته شده می باشد ، مردم از این شمع ها بسته به انواع مختلفی که دارد جهت مرطوب سازی پوست ، درمان بعضی مشکلات پوستی( مانند خشکی های شدید ، اگزما، حساسیت ها و برخ عارضه های پوستی) ، شادابی و طراوت پوست ، جلوگیری از چین و چروک ، ترمیم پوست و … استفاده می کنند و همچینین این شمع ها در مراکز تن اسایی نیز پر کاربرد هستند.
ایران به عنوان وارد کننده این محصول در سال های اخیر بوده که قیمت بالای این محصول ، عدم کیفیت کافی ، نیاز کشور و همچنین جلوگیری از خروج ارز ما را به این فکر وا داشت که با استفاده از دانش دانشجویان و اساتید کشور شروع به مطالعه و ایجاد بستری نماییم که اولین شرکت تولید شمع های ماساژ در ایران را احداث نماییم.
باتوجه به گسترش بیماری کرونا در ایران و جهان و استفاده مداوم از الکل و مواد شوینده باعث شده بسیاری از افراد به خصوص کادر درمان ، کارمندان و پرسنل بخش های مختلف دچار خشکی های شدید پوستی ، اگزما و حساسیت های پوستی شده اند . استفاده روزانه 1 الی 2 گرم از شمع های ماساژ تولیدی ما به علت استفاده از روغن های بکر ، کره ها ، اسانس های طبیعی و ویتامین های مورد نیاز پوست ؛ می تواند به عنوان یک درمان موثر برای خشکی های شدید پوستی ، اگزما ها و حساسیت ها و همچنین ترمیم بسیار سریع پوست های اسیب دیده باشد. با توجه به قیمت محصولات با کارایی مشابه ، بسیار مقرون به صرفه بوده و از بسیار از کرم ها و پماد های موجود موثر تر عمل می نماید .

شرکت اروما گستر غرب موفق شده تا بیش از 17 نوع شمع مختلف را تولید نماید که با مقایسه با شمع های وارداتی از کیفیت و تنوع بالاتری برخوردار است و قیمت بسیار کمتری را داراست . شمع های فرموله شده توسط شرکت اروما گستر از هیچ ماده اولیه وارداتی استفاده نشده و تمام مواد اولیه تولید کشور ایران است.

محصولات